Gizlilik Politikasi

blog.gatases.com.tr olarak ziyaretçilerimize değer veriyoruz ve gizliliklerini korumaya özen gösteriyoruz. Sitemizden bizimle etkileşim kurduğunuz her alanda gizlilik ve güvenliğinizi, en üst düzeyde tutmak için şu adımları uygulamaktayız:

  • İletişim Sayfası
  • Yorum Bölümleri
  • Facebook Sayfası
  • Twitter Hesabı

İletişim Sayfası: Bu sayfa üzerinden site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılabilmesi için kendinize ait bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler, güvenliğiniz için gizli tutulmaktadır.

  • Yorum Bölümleri: merakli.net sitesi üzerinden bizlerle iletişim kurabileceğiniz ilk alan yorum bölümleridir. Yorumlarınızı gönderebilmek için e-postanızı girmeniz gerekmektedir. E-postalarınız üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. E-posta girilmesinin nedeni ise yorum alanları dışında sizinle irtibat kurabilmemizdir.

Sosyal Medya Hesapları: Paratic için aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesapları; Facebook ve Twitter başta olmak Pinterest, Instagram, Tumblr’dır.

Bu sosyal medya ağları, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan bileşenlerdir. Sosyal medya hesaplarının gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.