Genel Phonak

Phonak Audéo B-Direct İşitme Cihazı

Audéo B-Direct İşitme Cihazı incelemesi

Phonak Audéo B-Direct hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Phonak Audéo B-Direct işitme cihazı, sektörün en son modellerinden olup adeta devrim niteliğinde özelliklere sahiptir. Yazımızın devamında Phonak ailesinin son üyesi olan ” Audéo B-Direct ” hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Phonak Audéo B-Direct ‘ı Farklı Kılan Nedir?

Phonak Audéo B-Direct’ı diğer işitme cihazlarından ayıran özelliklerinden başında tasarımı ve kullandığı son model teknoloji gelebilir diyebiliriz. Ürünün diğer ürünlerden farklı kılan en büyük özelliği ise ” tamamen kullanıcı odaklı ” akıllı işitme cihazlarının amiral gemisi olması diyebiliriz. Phonak Audéo B-Direct’nin en büyük özelliği olan akıllı telefonlarla olan ilişkisi hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında alabilirsiniz.

Phonak Audéo B-Direct

Phonak Audéo B-Direct

Phonak Audéo B-Direct Tüm Telefonlara Bağlanabiliyor!

Günümüzde kullanıcıların en büyük sorunu olarak gösterilen ” telefonlara bağlanamayan ” işitme cihazları sorununa kökten çözüm bulan Phonak, Audéo B-Direct modeli ile birlikte tüm cihazlara bağlanabiliyor! Yapılan araştırmalara göre dünyada insanların akıllı telefon kullanma oranı %74! Bütün bu cihazların %86’sı Android, %13’ü Apple (iPhone) İOS işletim sistemi kullanırken %1ise geri kalmış işletim sistemleri kullanıyor!

Android Nedir?

Android; Google ve Open Handset Alliance tarafından, mobil cihazlar için geliştirilmekte olan, Linux tabanlı özgür ve ücretsiz bir işletim sistemidir. Samsung, LG , HTC gibi lider telefon üreticileri bu işletim sistemini kullanır!

İOS Nedir?

iOS (iPhone OS) Apple’ın orijinal olarak iphone için geliştirdiği ancak daha sonra ipod Touch ve iPad’de de kullanılan mobil işletim sistemidir.
Mac OS X’den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. Yazılım cihazın içinde 500 MB’lık bir alan kaplamaktadır. iOS, uygulama mağazası olarak dünyada en çok uygulama bulunan AppStore’u kullanır. Sadece Apple firması bu işletim sistemini kullanır.

Phonak Audéo B-Direct Mükemmel Ses Deneyimi

Phonak Audéo B-Direct Mükemmel Ses Deneyimi

Phonak Audéo B-Direct ile Mükemmel Ses Deneyimi!

Sektördeki bir çok firmanın akıllı işitme cihazları sadece iPhone (Apple) ile çalışan işitme cihazları sunarken; Phonak, Audéo B-Direct ile bu sorunu komple ortadan kaldırıyor! Phonak Audéo B-Direct tüm cep telefonları ve cihazlara bağlanabilen ender işitme cihazlarından! Ancak Bununlada Kalmıyor …

Phonak Audéo B-Direct Tek Dokunuş Kolaylığı!

Phonak Audéo B-Direct ile telefon çağrılarını Tek Dokunuş özelliği sayesinde çağrıları cevaplayabiliyor yada reddebiliyorsunuz.

Phonak Audéo B-Direct ile TV İzlemenin Keyfini Yaşayın

Piyasadaki bir çok işitme cihazı kullanıcısının en çok arzu ettiği istek muakkak işitme cihazı ile TV izlerken ses kaybı yaşamamk yada çevre seslerine karşı olabildiğince odaklanabilmek! Phonak Audéo B-Direct size mükemmel bir TV izleme deneyimi sunar! İşitme cihazı kullancılarının %85’i için TV izlerken iyi işitmenin ” ÇOK ÖNEMLİ ” veya ” Son Derece Önemli olduğunu belirtmekte.Bu kullanıcılarının %60’ı TV izlerkenki memnuniyet değerlendirmesi ( kullandiklari şuanki piyasadaki cihazlarda) ” memnun değil “, ” az memnun ” ve “orta memnun ” şeklinde değerlendiriyor! Phonak Audéo B-Direct mükemmel ses kalitesi için kablosuz TV kulaklığına dönüşebilir!

Phonak Audéo B-Direct’i Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Türkiye’nin önde gelen Ankara’nın ise sayılı işitme cihazları merkezlerinden olan GATASES farkıyla bu mükemmel cihaza sahip olabilir, şubelerimizi ziyaret ederek cihazı deniyebilir veya Pediatrik gruba özel hazırlanmış test ekipmanları ile iki Uzman Odyolog, bir Odyolog ve bir Odyometristden oluşan kadromuz ile Türkiye’nin İlk ve Tek Ruhsatlı Pediatrik İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezimiz Ankara’da ziyaret edebilirsiniz. İletişim Adreslerimiz aşağıdakilerdir.

 

Cihaz Hakkında Detaylı Bilgi İçin: (0312) 433 00 91

KIZILAY ŞUBEMİZ

  • Adres : Mithatpaşa Cad. 21 / 2 ( Çağdaş Market Üstü ) Kızılay – Çankaya / ANKARA

ETLİK ŞUBEMİZ

  • Adres : Gülhane Hastanesi karşısı Küçükbahçe SK 2/D Etlik/ANKARA

MİTHATPAŞA ŞUBEMİZ

  • Adres : Mithatpaşa Cad. 57/C Kızılay / Çankaya / ANKARA

İletişim bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Önemli hatırlatma, ÜRÜN ÇOK YAKINDA TÜRKİYE’de!

Yazarın Kişisel Bilgileri

GataSes İşitme Cihazları Merkezi

GataSes İşitme Cihazları Merkezi, Ankara'nın 3 farklı bölgesinde hizmet veren bir sağlık kurumudur.

2 Yorum Var

  • Phonak Audéo B-Direct İşitme Cihazı gerçekten mamnun kalacağınız bir cihaz.Uzman kadrosu hizmet kalite aradığınız herseyi bulabileceğiniz bir merkez.

Bir Yorum Yap