Cihaz İnceleme Signia

Signia Nx İşitme Cihazı ve Özellikleri

Signia Nx İşitme Cihazı cihazları hakkında yazımız, yazımızın devamında; Signia Pure 312 Nx, Signia 13 Nx ve Signia Motion 13 Nx işitme cihazları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Signia Nx İşitme Cihazı mükemmel özellikleri ile sizleri bekliyor. Sigina ( Siemens ) işitme sektörüne yön veren yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Signia yeni ürün modeli olan Nx ile birlikte bir çok yeni çep telefonu yazılımını ve cihaz üzerinde kullanıcıya yaşamında kolaylıklar sağlayacak bir çok yeniliğe imza attı.

 Own Voice Processing Sayesinde Mükemmel Sesler!

İşitme kaybı doğal işitme deneyiminizi sınırlar. Şimdi işitme yeteneğinizi olağanüstü bir seviyeye çıkarabilir ve kendi ses işlemenizle yeni Signia işitme cihazlarındaki Own Voice Processing (OVP ™) sayesinde doğanın kendi sesini bile koruyabilirsiniz.

 Mükemmel Çözümler ve Yebi Uygulamalar

Bu zarif son teknoloji çözümler her şeyi her zaman uyumlu bir şekilde doğal işitme deneyimini sağlar. Ayrıca Bluetooth® aracılığıyla doğrudan telefon görüşmeleri, müzik ve televizyon sesi aktarımını da sunuyorlar. Ve devrim yaratan myHearing akıllı telefon uygulaması her yerde en iyi hizmet için cebinizde İşitme Sağlığı Uzmanı olarak görev yapıyor.

Kendi Sesini Duyma Tarih Oluyor!

Açık ayar yapıldığı zaman bile kullanıcılar duydukları kendi seslerinden memnun değildir. Bu gibi durumlarda problem muhtemelen işitme cihazı çıkışından kaynaklanmaktadır. Bunun nedeni, geleneksel işitme cihazlarının kullanıcının sesini tüm diğer seslerden ayırt edememesidir. Sonuç olarak kullanıcının kendi sesi harici ses ile aynı şekilde çoğaltılır ve çok yüksek veya rahatsız edici olarak algılanır. Tam olarak aynı nedenden ötürü İşitme Sağlığı Uzmanları kullanıcının kendi sesine uygulanan kazancı azalttığında çevre üzerindeki diğer sesler de etkilenir.

Signia Nx İşitme Cihazları ile birlikte dünya genelindeki tüm işitme cihazı kullanıcılarının ortak sorunu yok oluyor, gelişen teknoloji ve Signia Nx yazılımıyla birlikte bu sorunu ortadan kaldırıyor!

Signia iPhone

Signia iPhone ile birlikte mükemmel çalışır!

iPhone Cihazlara Direk Bağlantı!

Akıllı telefonların gelişmesi ile birlikte, şirketler özellikle sektörün öncü firmalarından Signia cihazlarında büyük devrimler yaptı! iPhone marka cep teleno kullanan kişiler cihazlarına mükemmel bir bağlantı sağlayabilicek. Yazımızın devamında Signia MyControl Uygulaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz!

Signia Uzaktan Ayar İmkanı

Signia Uzaktan Ayar İmkanı

Heryerde Uzaktan Ayar İmkanı!

Gelişen teknoloji ile birlikte artık, Signia Nx model işitme cihazı kullanan kişiler işitme merkezlerini ziyaret etmeden bile uzaktan cihazlarına ayar yaptırabilicekler, yeni teknolojinin mükemmeliğini denemek için sizi en yakın şubemize bekliyor, yazımızın sonunda Ankara’da bulunan 3 Adet Şubemizin Adres ve Telefonlarına ulaşabilirsiniz.

Signia Nx İşitme Cihazı Tanıtım Filmi (İngilizce)

Takipçilerimizin dikkatine Türkçe tanıtım filmi yayınlandığı an web sitemizden ulaşabilirsiniz.

İsterseniz gelin hep birlikte yazımızın devamında cihazlarımızı daha detaylı inceleyelim.

Signia Nx İşitme Cihazı resmidir.

Signia Pure 312 Nx İşitme Cihazı resmidir.

Signia Pure 312 Nx İşitme Cihazı Özellikleri

En yeni sergiyi arkadaşlarınızla gezmek, keyifli bir klasik konser veya zarif bir bale performansını seyretmeniz için Signia’nın Pure ™ 312 işitme cihazı hayatın güzel anlarını paylaşmanızı sağlar. Pure 312 ile akıllı telefonunuzdan ve televizyondan ses aktarımı sağlamak için üstün bağlanabilirlik ile en doğal ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Maksimum kullanım konforu
Küçük bir pakette gerçek sofistikelik: Küçük ve zarif kabinleri ile Signia’nın Pure 312 modeli kulak arkasında göze batmadan oturur. Akıllı telefonunuz vasıtasıyla maksimum kolaylık ve kullanım konforu için uzaktan kumanda edilebilir.

Tam donanımlı
Sofistike ve en gelişmiş teknoloji ile paketlenmiş olan Signia’nın Pure 312, en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar.

Her seviyedeki işitme kaybı için.
Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 312 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

Her seviyedeki işitme kaybı için.

Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Pure 312 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

Signia Pure 13 Nx

Signia Pure 13 Nx İşitme Cihazı resmidir.

Signia Pure 13 Nx İşitme Cihazı Özellikleri

Performans ve işitme için doğal seçiminiz.

Signia’nın Pure™ 13 işitme cihazı ile bir toplantıdayken, önemli bir iş görüşmesi yaparken, bir sunum hazırlarken veya iş arkadaşlarıyla toplantı yaparken en doğal ses deneyiminin yanında akıllı telefon ve televizyondan ses aktarımı yaparken üstün bağlantı ve en uzun kullanım süresinin tadını çıkarın.

Maksimum Enerji Verimliliği

Signia’nın güvenilir Pure 13 modeli sınıfında en uzun ses aktarımını sağlar; böylece hayatınızdaki önemli şeyleri kaçırmazsınız.

Tam Donanımlı

Gelişmiş teknoloji ile donatılmış olan Signia’nın Pure 13 işitme cihazı en doğal ses ve en yüksek işitme performansı ile üstün bağlantı sunar.

Signia Motion 13 Nx

Signia Motion 13 Nx İşitme Cihazı resmidir.

Signia Motion 13 Nx İşitme Cihazı Özellikleri

Hayatın seslerinden zevk alın.

Bir kahve içerken hoşça vakit geçirmek, arkadaşlarınızla bahçede dolaşırken ya da balkonda kuş seslerini dinlerken Signia’nın Motion™ 13 modeli en doğal ses deneyimini ve üstün ses aktarımını televizyon ve akıllı telefonunuzdan dinlemenizi sağlar.
 
Özel tasarlanmış bir işitme deneyimi.

Motion 13 arzularınızı ve gereksinimlerinizi mükemmel şekilde karşılamak için çeşitli ayar ve taşıma seçenekleri sunar. Bu şekilde İşitme Sağlığı Uzmanınız kişisel işitme çözümünüzü özelleştirebilir.

Yüksek düzeyde kullanım rahatlığı.

Kulak arkası veya BTE modeli olan küçük Motion 13 kulağınızın arkasında yumuşak ve rahat bir şekilde oturuyor. Ergonomik şekli kullanım için ekstra konfor sağlar.

Her seviyedeki işitme kaybı için.
 
Hafif, orta şiddetli, ciddi veya derin işitme kaybı, Motion 13 tüm bu zorlukların üstesinden gelir ve hayatın doğal sesini yeniden duymanızı sağlar.

Signia sektöre yön vermeye ve akıllı telefonlarla uyumlu işitme cihazları üretmeye devam ediyor. Yazımızın devamında Signia cep telefonu uygulaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Signia My Control Uygulaması

Signia My Control Uygulaması

myControl Uygulaması Nedir?

myControl Uygulaması yeni Signia işitme cihazlarınızı tam kontrol altına alıyor. iOS ve Android telefonlar için kullanılabilir olan uygulama, gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri sunar, böylece ayarlarınızı değiştirebilir ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda bir kafe, sinema veya konuşma gibi belirli dinleme ortamları için seçebileceğiniz bir dizi otomatik hazır ayar sunar. İşitme sağlığının göstergesi olarak kendi ses aktivitenizi ve gürültüye maruz kalmanızı görüntüler. myControl Uygulaması hareket halindeyken aklınıza gelebilecek en iyi işitme duyusu için akıllı telefon hareket sensörlerini bile kullanır, yolunuz ne olursa olsun gevşeme ve emniyetinizi garanti eder.

myControl Uygulamasını en yeni sürümü Apple App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

 

Cihaz Hakkında Detaylı Bilgi İçin: (0312) 433 00 91

KIZILAY ŞUBEMİZ

  • Adres : Mithatpaşa Cad. 21 / 2 ( Çağdaş Market Üstü ) Kızılay – Çankaya / ANKARA

ETLİK ŞUBEMİZ

  • Adres : Gülhane Hastanesi karşısı Küçükbahçe SK 2/D Etlik/ANKARA

MİTHATPAŞA ŞUBEMİZ

  • Adres : Mithatpaşa Cad. 57/C Kızılay / Çankaya / ANKARA

Yazarın Kişisel Bilgileri

GataSes İşitme Cihazları Merkezi

GataSes İşitme Cihazları Merkezi, Ankara'nın 3 farklı bölgesinde hizmet veren bir sağlık kurumudur.

1 Yorum Yapıldı

  • Signia nx cihazı aldım iphone 6s cihazım ile müthiş verim aldım. İnanın bu kadarını bende beklemiyordum. Uygulayıcı arkadaşlara çok teşekkür ederim herkese önereceğimden şüphheniz olmasın. Teşekkürler gatases

Bir Yorum Yap