Cihaz İnceleme Signia

Signia Styletto Özellikleri Nelerdir?

Signia firmasının en güncel modeli olan Styletto tanıtıldı. ” İşitme Cihazlarının İmajı Değişiyor ” sloganıyla piyasaya sürülen ürün görsel ve teknolojik açıdan işitme cihazı sektöründe bir çok yeniliğe yer veriyor. Yazımızın devamında Signia Styletto hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Gelişen teknoloji dünyasında bir çok ürün ilk devrindeki halinden sonra bir çok evrim geçirdi özellikle günlük hayatta sıkça kullandığımız telefonlar, televizyonlar gibi hayatımızın değişmeyen ürünlerinden sonra de evrimsel sürecinde büyük bir adım atan işitme cihazları kabuk değiştirmeye devam ediyor. Signia firmasının devrimsel tasarım hatları taşıyan son ürünü olan Styletto, bu evrimsel süreçte büyük yeniliklere yer veriyor!

DÜNYADAKİ İLK SLIM-RIC İŞİTME CİHAZI STYLETTO

Dünyadaki ilk SLIM-RIC işitme cihazı Styletto, stil sahibi tasarımı ve Signia NX platformunun yüksek teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Siz de Styletto‘nun zarif ve kendine has tasarımı ile mükemmel performans sunuyor!

YENİ NESİL PİL KULLANIMI İLE GELİYOR!

Styletto kullanıcıları, eşsiz lityum iyon pillerle tam günlük kullanımın ve ultra ince taşınabilir şarj durumumuzla şarj etmenin keyfini çıkarır.

Bu, rahatlatıcı bir hafta sonu kaçamağı ya da önemli bir iş gezisi için mükemmel olan, dört gün süren * kullanıcı özerkliğini, fişleri ya da kabloları içermeyen bir şekilde sunar.

MÜKEMMEL ETKİLEŞİM!

Meşgul yaşam tarzı, Değişen ortamlar, Bir konferans görüşmesinde veya meslektaşlarına sunuşlarda, kullanıcılar Styletto’nun yaşam tarzlarına uyum sağladığından emin olabilirler.

TouchControl App ™ ve miniPocket ™ aracılığıyla gizli uzaktan kumanda seçenekleri, herhangi bir duruma uyum sağlamayı kolaylaştırır.

MÜKEMMEL RENK SEÇENEKLERİ İLE GELİYOR!

Signia Styletto’da mükemmel renk seçenekleri sizi bekliyor. Özellikle metalik renk seçenekleri ile dikkat çeken Signia Styletto’nun renk kombinasyonlarını aşağıda görebilirsiniz.


Üç çağdaş renk kombinasyonunda mevcuttur: Koyu Granit / Gümüş, Kozmik Mavi / Gül Altın ve Kar Beyazı / Gül Altın.

YENİ NESİL İŞİTME CİHAZINA ŞAHİT OLUN!

Yazımızın sonlarına gelirken Signia Styletto hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabileceğiniz video aşağıda bulabilirsiniz, daha fazla detay ve ürünü deneyimlemek için sizleri Şubelerimize bekliyoruz, yazımızın sonunda şubelerimizin iletişim adreslerini ve telefon numaralarını bulabilirsiniz.

 

Cihaz Hakkında Detaylı Bilgi İçin: (0312) 433 00 91

KIZILAY ŞUBEMİZ

  • Adres : Mithatpaşa Cad. 21 / 2 ( Çağdaş Market Üstü ) Kızılay – Çankaya / ANKARA

ETLİK ŞUBEMİZ

  • Adres : Gülhane Hastanesi karşısı Küçükbahçe SK 2/D Etlik/ANKARA

MİTHATPAŞA ŞUBEMİZ

  • Adres : Mithatpaşa Cad. 57/C Kızılay / Çankaya / ANKARA

Yazarın Kişisel Bilgileri

GataSes İşitme Cihazları Merkezi

GataSes İşitme Cihazları Merkezi, Ankara'nın 3 farklı bölgesinde hizmet veren bir sağlık kurumudur.

2 Yorum Var

Bir Yorum Yap